Kdo jsme

VEDAS TRADE je moderní obchodní korporací, která využívá dlouholetých obchodních zkušeností jejích zakladatelů. Navazuje na více než 10letou činnost v mezinárodním obchodu.

Našim zákazníkům poskytujeme nadstandardní individuální přístup a náš zákazník a jeho zájmy jsou pro nás vždy na prvním místě.

Pro bližší kontakt se zákazníkem jsme se rozhodli zřídit kromě našeho sídla i pobočku v Praze, tedy městě, které je díky své strategické poloze vhodným bodem pro setkávání s obchodními partnery nejen z Evropy.

Dlouhodobým cílem naší společnosti je být globálním lídrem ve světě strategií a rozvoje distribučních kanálů pro malé a střední podniky.

Po důkladné analýze situace zákazníka nabízíme vždy řešení šitá na míru, která jsou vysoce efektivní a flexibilní, aby byla dlouhodobě udržitelná. Nemáme žádný vzor, podle kterého bychom vytvářeli rychlá řešení bez následného výsledku.
U nás není důvěra pouhým slovem, ale zásadou, kterou ctíme v každý okamžik. V dnešním světě je únik informací častým jevem, u nás si můžete být jistí, že veškeré sdílené informace jsou v naprostém bezpečí mimo jiné i díky kryptování, které používáme pro zvýšenou ochranu dat.
Vždy hledáme nová řešení a přístupy, abychom maximalizovali obchodní efekt a tím pro Vás byli právě my, těmi správnými obchodními partnery, kteří Vám pomohou dále rozvinout Váš obchod kdekoliv na světě.
Partnerství je pro nás na prvním místě. Vždy jsme otevření a totéž očekáváme od našich partnerů. Teprve pak jsme schopni nastavit úspěšnou spolupráci. K úspěchu nestačí si objednat službu, či dobrého manažera, potřebujeme i Vás.
Pokud zjistíme, že Vám neumíme pomoci, pak Vám nebudeme slibovat modré z nebe. I nám se může stát, že si s Vaší situací nebudeme vědět rady. Pak se rozejděme jako přátelé a třeba v budoucnu navážeme úspěšnou spolupráci.

 

 

Naše služby

  • NOVÉ PRODEJNÍ KANÁLY
  • Již jste vyčerpali trh, na kterém působíte, a hledáte nové možnosti pro Vaši expanzi? Pak se obraťte na nás a my Vám poradíme, kde můžete dále expandovat. Ať se jedná o e-commerce, retail či velkoobchod, jsme schopni Vám otevřít nové možnosti, na které byste si možná ani netroufli. Díky globálnímu přesahu jsme schopni rozvinout Vaší distribuci nejen na trzích, kde působíte, ale i na zcela nových trzích a v nových distribučních kanálech.

  • NOVÉ STRATEGIE
  • Změnilo se Vaše obchodní prostředí natolik, že Vámi stanovené strategie již přestávají platit? Firemní, retailová či e-commerce strategie je naší vášní. Hledání nových strategií či jednoduše cest k úspěchu je nejdůležitější součástí podnikání. Mnohdy je pohled zvenčí více než potřeba, a proto jsme tu my. Analyzovat, pochopit, navrhnout a implementovat, tak jednoduché to může být.

  • KRIZOVÝ MANAGEMENT
  • Jste na rozcestí, kdy zvažujete ukončení obchodní činnosti, či se Vaše firma dostala do problémů, se kterými si nevíte rady? Krizový management není nic, za co by se firma měla stydět. Každý máme jiné přednosti a během podnikání se jistě naskytnou situace, kdy je lepší využít služeb profesionálů pro krizové situace/management a my věříme, že právě my Vám pomůžeme formou krizového řízení upevnit Vaši pozici na trhu, tak přežít a být ještě silnější.

  • LOGISTIKA
  • S rozvojem společnosti jste podcenili investice do svého skladové hospodářství a přepravy? Nejsme profesionálové ve všem, ale i s logistikou jsme Vám schopni pomoci, a to formou našich externích konzultantů, případně doporučení vhodných partnerů, kteří Vám nabídnou řešení právě pro Vás.

  • VOLNÉ VÝROBNÍ KAPACITY
  • Máte produkt, který chcete vyrábět, ale již Vám nedostačují výrobní kapacity, či hledáte optimalizaci výrobních nákladů? VEDAS TRADE pro Vás zajistí nové výrobní kapacity, které Váš problém vyřeší. Výrobní podniky jsou umístěny většinou mimo Evropskou unii, avšak s dobrou logistickou dostupností na všechny hlavní trhy. Zprostředkujeme výrobu v Balkánských zemích, Turecku, Asii či na Blízkém východě. Stačí jen specifikovat obor výroby.

Proč spolupracovat?

Jsme moderní společnost s plochou strukturou, kde každý ví, co dělat. Nebudeme Vás zatěžovat komunikací s celou řadou lidí, ale vždy určíme správného člověka, který bude Vaším hlavním a jediným kontaktem.

Vždy jednáme otevřeně a ve prospěch zákazníka, uvědomujeme si, že rosteme společně, a tak uděláme vždy jen to nejlepší pro Vás.

Výše naší odměny se neurčuje na základě pevně stanovené ceny, ale na základě dosažených úspěchů, tedy za naše služby zaplatíte vždy jen to, co si zasloužíme, na co jsme si vydělali.

Díky dlouholetým kontaktům jsme schopni zprostředkovat nové možnost rozvoje Vaší společnosti, neumíme zázraky, ale možnosti jsou neomezené, a tedy proč se o ně nepokusit.

Objevte nový svět, jehož velikost určujeme společně.